Vestlus- ja tegevuskaardid Rahatarkus

18.00 

// tasuta saatmine!

Lasteaeda, kooli, tööle, pensionile – kas see ongi unistuste elu? Igaüks peab ise võtma vastutuse oma tuleviku eest – keegi teine ei tee meid rikkaks. Selleks tulevad appi vestlus- ja tegevuskaardid!

Availability: Laos

Tootekood: 4744276019057 Kategooria: Sildid: ,
Tasuta pakiautomaati üle eesti!

Rahast rääkimine on paljudele emotsionaalselt raske. Selleks, et murda jääd rahateemalistest vestlustest, lõime rahatarkuse vestlus- ja tegevuskaardid, mis on mõeldud nii investeerimis- kui ka finantshuvilistele. Läbi mängu saab vahetada üksteisega kogemusi, hirme ja õnnestumisi. Kaardid annavad mõista, et rahast rääkimine võib olla väga põnev ja huvitav.

Oled finantsmaailmas algaja või vana kala? Vestlus- ja tegevuskaardid Rahatarkus sobib mängimiseks kõigile – nii noortele kui ka vanematele. Küsimusi leiab eri kategooriatest ning alati on midagi õppida teistelt.

Mängu teemad on laiad – leidub nii kogumise, säästmise, investeerimise, ettevõtluse, finantsvabaduse ja laenude teemasid. Ühegi küsimuse eesmärgiks pole teadmisi kontrollida, vaid tekitada arutelu ning üksteisega jagada kogemusi.

Pakk sisaldab nii vestlus- kui ka tegevuskaarte.  Vestluskaardid avavad vestlust ja loovad mugava ruumi, et vestelda rahateemadest. On küsimusi, kus peab avaldama arvamust, jagama oma seisukohta, langetama valiku ja mõtlema, mida mina sellises olukorras teeksin. Tegevuskaardid aitavad teha ära esimese sammu, mis on tavaliselt kõige raskem – nagu öeldakse,  alguses ei saa vedama ja lõpus ei saa pidama.

Kaartide pealt leiab abistavaid sõnaseletusi. Mäng sobib ideaalselt ka ice-breaking mängudeks uutes seltskondades.

Shopping Cart
Vestlus- ja tegevuskaardid Rahatarkus
18.00 

Availability: Laos